ترفند افزایش فالوور اینستاگرام که شما را به پول می رساند

افزایش فالوور اینستاگرام می تواند زندگی جدیدی را به روی شما باز کند. مردم ایران بیشترین وقتی که صرف می کنند در اینستاگرام است. اینستاگرام هزاران نفر را به معروفیت، محبوبیت و ثروت رساند. جنگ بر سر افزایش فالوور است. فالوورهایی که شما را دنبال کنند، عاشقتان بشوند و حاضر باشند با جون و دل به پای شما پول بریزند.

این صفحه مدام در حال بروزرسانی است

آقا داماد چند کا فالوور دارند؟

به قدری این موضوع اهمین زیادی داره که وقتی یک آقا پسر بره خواستگاری، دیگه پدر دختر خانم نمیپرسه آقا داماد تحصیلاتش چیه؟ خونه و ماشین داره یا نه؟ میپرسه آقا داماد چندتا فالوور داره! البته این یک شوخی بود که من انجام دادم تا درک خوبی از اهمیت این موضوع بدست بیاری. فالوور یعنی پول. فالوور یعنی افرادی که علاقه مند و کنجکاو به پیج تو هستند و میتونی تاثیرگذاری خوبی بر روی آن ها داشته باشی تا محصولات و خدماتت را بخرند. پس اینجا افزایش تعداد فالوور از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است. پس اگه فردی باشه که حاضر باشه رایگان افزایش واقعی فالوور اینستاگرام را بهت یاد بده خیلی ارزشمنده 😎 من در کنارتم تا این اطلاعات بینظیر را در اختیارت بزارم.

 

آیا می توانم فالوور اینستاگرام بخرم؟

فاصله شما با خوشبختیه مالی می تواند فقط یک پیج اینستاگرام باشد که فالوورهای بالایی دارد. برای همین هر آدمی وسوسه می شود که دنبال راه های میانبر بگردد تا به این خوشبختی برسد. برای همین افراد به دنبال خرید فالوور اینستاگرام هستند. من همینجا قاطعانه بهت میگم که به هیچ عنوان دنبال خرید فالوور نباش. چرا؟ برای اینکه فقط تعداد فالوورهای شما زیاد باشه فایده نداره. چون افرادی که فالوور می فروشند،‌ فالوور فیک برای پیج شما می زنند و همین موضوع باعث می شود که تعامل پیجت پایین بیاد و هیچ وقت نتونی در اینستاگرام رشد کنی.

 

آیا می توانم پیج با تعداد فالوور بالا بخرم؟

یک سری افراد هم هستند که میان یک پیج می زنند و مثلا کلیپ های رقص خانمها را قرار می دهند و پیج را رشد می دهند و به تعداد فالوورهای بالا می رسونند و بعد از مدتی این پیج را می فروشند. در این صورت اگر بخواهی این پیج را بخری فالوورهای واقعی داره اما چون افرادی که اون پیج رو دنبال کرده بودنن، دنبال کلیپ رقص بودند، و حالا شما اومدی میخوای موضوع پیجت فروش لپ تاپ باشه، باعث میشه وقتی اون پیج رو دستت میگیری و عکس لپ تاپ میزاری، کسی زیاد لایکش نکنه و اهمیتی نده و تعداد آنفالو ها افزایش پیدا میکنه و تعامل پیجت پایین میاد و باز نمیتوانی رشد کنی.

 

روش های اصولی افزایش فالوور اینستاگرام

از همون قدم اولیه مهه. از انتخاب نام پیجت بگیر. از انتخاب آی دی پیجت بگییییر تا مسائل دیگه در رشد پیجت بسیار مهم است. برای همین من قدم به قدم و از صفر هر چیزی که نیاز است رو اینجا بهت گفتم. کاغذ و خودکار رو بردار و آماده باش بترکونیم. نکته : این آموزش مثل کلی آموزشی که دیدی و سرسری ازش گذشتی نیست. همین الان تاکید میکنم که کاغذ و خودکار بردار و شروع کن همگام با من بیا جلو و نت برداری کن و سریعا اقدام کن. تاکید میکنم، سریعا اقدام کن. اینکه صرفا آموزش ببینی کافی نیست. ۲ درصد آموزش ببین ولی ۹۸ درصد عمل کن. آماده ای که بریم؟ بزن که بریم.

 

انتخاب نام درست برای پیج اینستاگرام

برای نام پیج اینستاگرام سعی کن اسمی انتخاب کنی که تلفظش سخت نباشه و تا جایی که میتونه تصویرسازی ذهنی کنه. منظورم از تصویرسازی ذهنی چیه؟ با مثال بریم جلو : خانه لپ تاپ . ببین این اسم رو هرکی بشنوه متوجه میشه که فعالیت در زمینه لپ تاپ هست. سعی نکن از اسمای خارجکی استفاده کنی که تلفظش سخته باشه. حالا یک سوال شاید همین الان برایت ایجاد شود. اسم خارجی استفاده نکنیم؟ چرا میتونید استفاده کنید ولی به شرطی که اسم آسونی از لحاظ تلفظ باشه. اسمت باید هویت کارت رو نشون بده. همین موضوع در انتقال اصالت پیجت به مخاطب تاثیر بسیار بالایی داره.

 

آیدی پیج اینستاگرام

قاعدتا باید آیدی پیجت هم مثل اسم پیجت باشه. دقت کن آیدی پیج با نام پیج فرق میکنه. آیدی پیج یک عبارت انگلیسی منحصر به فرد است که افراد از طریق اون آیدی شما را پیدا کنند. ولی اسم پیج میتونه هم فارسی باشه و هم انگلیسی باشه و میلیون ها اسم تکراری می تواند در اینستاگرام وجود داشته باشه.

 

بایو پیج اینستاگرام

برای نوشتن بایو پیج خیلی ها رو میبینم که دچار سردرگمی هستند. بایو یا بیو پیج چیست؟ منظورم همون قسمت بالای پیج هست که چند خط میتونی خودتو معرفی کنی. این قست یکی از مهمترین قسمت های یک پیج اینستاگرامی می باشد. در اینجا باید خیلی واضح بگی که داری چیکار میکنی. یعنی باید یک “چرایی” به مخاطب بدی تا ترغیب بشه تو رو فالوو کنه. بزرگترین اشتباه رایج اینه که همه میان کلی گویی میکنن. کلی گویی نکن. دقیق و شفاف بگو چیکار میکنی. کسی که تو رو فالوو کنه دقیقا چی بدست میاره؟ چه منفعتی نصیبش میشه.

 

لینک وب سایت

اگر پیج شما یک پیج فروشگاهی است حتما آدرس وب سایتتان را قرار بدهید. در جدی بودن و اعتبار کار شما تاثیر مثبت میزاره.

 

هایلایت پیج اینستاگرام

هایلایت ها یکی از مهمترین بخش های هر پیج است. چون دقیقا می توانی با استفاده از هایلایت، قسمت های مهم کارت رو که میخوای مخاطب ببینه رو دسته بندی کنی و به نمایش بزاری. ترجیحا هایلایت ها از یک رنگ سازمانی یک دست تبعیت کنه و آیکون ها درونش فقط متفاوت باشه.

درون هایلایت چه چیزهایی باشد؟

  • نحوه ثبت سفارش
  • نظرات مشتریان
  • گارانتی
  • درباره شما
  • راه های ارتباطی

 

ویترین اولیه پیج

یک کلام! گرافیک پیجت درست نباشه به هیچ جایی نمیرسی. مثلا محصول میفروشی. با همین گوشی موبایلت شروع کن عکاسی از محصولات و ادیت کنی. توجه داشته باش که اگر میخوای کیفیت عکس هایی که میگیری چند برابر باشه حتما باید از نور خوب استفاده کنی. فضایی که عکس میگیری هرچقدر نور بیشتری داشته باشه ای بهتری میتونی بگیری. یعنی صرفا به لامپ های سقفی منزلتان اکتفا نکنید. نور مخصوص برای اینکار بگیرید.

 

ساده ها را جدی بگیر

اینستاگرام بستری رو فراهم کرده تا با کار در منزل با موبایل امکانپذیر بشه. هزاران نفر در ایران در منزل از طریق اینستاگرام پول های عالی بدست میاورند. سهم تو از این میزان چقدره؟ قدم به قدم کارهایی که میگم رو انجام بده، به موفقیت های مالی فوق العاده ای میرسی.

 

 

این صفحه مدام بروز رسانی می شود

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس