دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ – درس دوم

در جلسه دوم دوره دیجیتال مارکتینگ من میخوام کامل و جامع درباره تخصص طراحی سایت و فرصت های درآمدزایی آن صحبت کنم. ( راستی اگر خودت صاحب کسب و کار هستی و نیازمند سایت هستی همحتما این توضیحات را بخوان و مشاهده کن تا بهترین تصمیم را برای راه اندازی وب سایت بگیری. اگر هنوز جلسه اول دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ را ندیدی، جلسه اول را ببین و دوباره به این صفحه بیا و ادامه مسیر را ببین. وقتی به صفحه جلسه اول بروی، لینک جلسه دوم را هم قرار دادم تا راحت به همین صفحه دوباره دسترسی داشته باشی.

دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ – جلسه دوم 

طراحی و ساخت سایت از دیدگاه متخصص

یکی از بخش های تخصص یک دیجیتال مارکتر، طراحی سایت است. البته نیازی نیست که یک دیجیتال مارکتر طراحی سایت بلد باشد اما بسیار مهم است که حداقل مبانی سایت و ساختار سایت را بداند و دقیقا آگاهی داشته باشد که با چه روش هایی سایت طراحی می شود. چرا؟ چون یک دیجیتال مارکتر ممکن است با کسب و کارهای مختلفی کار کند و باید دقیقا بداند برای هر کسب و کار مناسب است که با چه روشی سایت پیاده سازی شود. بسیار عالی، من اینجا دوتا فیلم آموزشی آماده کردم که درباره طراحی سایت از ۲ دیدگاه مختلف است. اولین فیلم درباره طراحی سایت از دید افرادی که می خواهند متخصص شوند و دومین فیلم از دیدگاه کارفرمایی است که می خواهد برای کسب و کار خودش یک وب سایت راه اندازی کند.

 

طراحی سایت از دیدگاه صاحب کسب و کار

اگر صاحب یک کسب و کار هستید و می خواهید یک وب سایت راه اندازی کنید باید بدانید که طراحی سایت به روش های مختلفی انجام می شود و بسیار مهم است که بدانید دقیقا کدام روش مناسب کسب و کار شماست و هر روش چقدر می تواند هزینه برای شما داشته باشد. من در این فیلم آموزشی سعی کردم هر چیزی که یک کارفرما نیاز است قبل از طراحی سایت بداند را کامل توضیح بدم.

طراحی  سایت از دید کارفرما

درآمد یک طراح وب سایت چقدر است؟

الان هزینه راه اندازی یک وب سایت از ۵-۶ میلیون تومان تا … انتها ندارد. بستگی به پروژه دارد. اما روشی که من در این آموزشی بسیار تاکید کردم، یعنی راه اندازی با استفاده از وردپرس باید بدانی که دستمزدی که می توانی برای چنین سایت هایی دریافت کنی دیگه از ۵-۶ میلیون تومان تا ۳۰-۴۰ میلیون تومان می باشد.

 

چقدر زمان می برد تا بتوانم یک سایت برای کارفرما طراحی کنم؟

اگر اطلاعات کارفرما تکمیل باشد (منظورم متن درباره ما، تماس با ما، عکس محصولات و …) و پروژه یک پروژه سبک شرکتی باشد می تواند ظرف یک روز یک سایت بسیار حرفه ای راه اندازی کرد. دستمزد چنین سایتی می تواند ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان باشد. این یک مثال موردی بود تا قشنگ دید درستی نسبت به این موضوع پیدا کنی.

 

چقدر زمان می برد تا طراحی سایت با وردپرس را یاد بگیرم؟

یک هفته ای می توانی کامل راه اندازی سایت با وردپرس را یاد بگیری ولی اگر می خواهی کامل مسلط باشی و سرعت عمل بالایی پیدا کنی حدودا یک ماه زمان نیاز است که به یک طراح سایت حرفه ای در این زمینه تبدیل بشوی.

 

تخصص طراحی سایت در کنار دیجیتال مارکتینگ

وقتی یک دیجیتال مارکتر باشی و به طراحی سایت تسلط پیدا کنی، یک مزیت رقابتی خیلی عالی برایت به حساب می آید. پس من پیشنهاد میکنم اگر می خواهی یک دیجیتال مارکتر حرفه ای بشوی، ارزشش را دارد که بر روی مهارت طراحی سایت وقت بگذاری.

جلسه اول دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ

جلسه دوم دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ – شما اینجا هستید

جلسه سوم دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ

جلسه چهارم دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ

جلسه پنجم دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ

جلسه ششم دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس