کسب و کار اینترنتی در منزل و مزیت‌های فوق العاده آن

کسب و کار اینترنتی در منزل تنها کاریه که میتونه تو رو به درآمدی که همیشه آرزوش رو داشتی برسونه. شک داری؟ این مقاله بهت میگه تا الان چه مزیت‌هایی رو از دست دادی. قبل از اونکه مزیت‌های فوق العاده کار در منزل از طریق اینترنت رو برات بگم. بهتره به چند تا سوال اساسی که ممکن ذهنت رو مشغول کرده باشه جواب بدم. پس با من همراه باش.

کار در منزل یا کار در منزل اینترنتی؟ تفاوتشون چیه؟

وقتی میگیم کار در منزل شاید خیلیا فکر کنند منظورمون همون کار در منزلی هست که قدیم سراغش میرفتن. مثل درست کردن انواع جعبه‌های کادویی و دستبندهای دست ساز و چیزهایی از این دست. وقتی میگیم کار در منزل اینترنتی یعنی میتونی همه این کارها رو انجام بدی ولی نه به عنوان یک کارگری که این کارهای دست ساز رو برای کارفرما میسازه. بلکه این جعبه‌ها و دستبندها و هر چیز قشنگی که خودت میسازی رو دیگه نیاز نیست به کارفرمای خاصی تحویل بدی.

قبلا اینطوری بود که کارفرما یک مغازه داشت. تنها مزیتی که نسبت به تو داشت همین مغازه بود که تو نداشتی. پس تو برای اون کار میکردی. اما امروز گوگل بهت اجازه میده با مبلغ خیلی خیلی کم در حد 200 هزار تومن برای خودت یک مغازه باز کنی. اسم این مغازه در فضای اینترنتی گوگل سایت هست و مشتریای تو بدون محدودیت مکانی همه مردم ایران هستند. چی بهتر از این؟

فقط برای اینکه این مغازه یا محل کار خودت رو را بندازی کافیه برای دو تا چیز هزینه کنی. این هزینه‌ای هم که داریم دربارش حرف میزنیم چیزی حدود همون 200 هزار تومن تا 1 میلیون تومنه. حالا به چه چیزهایی نیاز داریم؟ قسمت زیر رو بخون.

کسب و کار اینترنتی در منزل

کسب و کار اینترنتی در منزل به چه مواردی نیاز داره؟

کسب و کار اینترنتی در منزل رو به راحتی میتونی راه اندازی کنی. فقط کافیه دو تا موردی که در زیر بهت میگم رو انجام بدی. البته فراموش نکن قبل از خرید این دو تا مورد با من مشورت کنی. کافیه در سایت اطلاعات تماستو بزاری تا من باهات تماس بگیرم.

ما با هم درباره کاری که میخوای راه اندازی کنی گپ می‌زنیم. بعد من راهنماییت می‌کنم که چطوری این دو مورد زیر رو بخری و چطوری شروع کنی. و اون دو مورد چیه؟

اجاره ‌هاست

تصور کن بخوای یک مغازه برای خودت راه بندازی. اول تصمیم می‌گیری که کجا و در کدام خیابون شهر، یا پاساژ مغازه یا دفتر کارت رو اجاره کنی. وقتی میخوای در فضای اینترنتی کسب و کاری رو راه اندازی کنی باید یک ‌هاست اجاره کنی. نگران این قسمت ماجرا نباش. با من در تماس باش تا بهت مشاوره بدم بهترین‌هاستی که برای تو مناسبه رو از کجا و چطوری میتونی اجاره کنی.

خرید قالب

قالب یک سایت چیزی مثل ویترین مغازه شماست. هر چقدر این ویترین قشنگ‌تر باشه و بیخودی شلوغ نباشه مشتریای بیشتری جذب مغازه یا همون سایت شما میشن. مشتری‌های بیشتر هم یعنی بدست آوردن پول بیشتر. در این قسمت هم من بهت میگم چطوری یک قالب قشنگ و مناسب کسب و کارت انتخاب کنی که مشتریای زیادی سراغت بیان.

پیشنهاد میکنم مقاله چطور یک کسب و کار اینترنتی موفق در منزل داشته باشیم؟ راهنمای گام به گام رو بخونی. با خوندن این مقاله خیلی چیزای دیگه هم دستت میاد.

کار در منزل اینترنتی یک کار نیمه وقته یا تمام وقت؟

کسب و کار اینترنتی یک شغل تمام وقته. یعنی وقتی راه بندازیش دیگه تعطیلی نداره. مشتریای تو هر موقع از شبانه روز که دلشون بخواد از سایت تو دیدن میکنن. هر موقع که دلشون بخواد از سایت تو خرید می‌کنن. این یعنی در طول شبانه روز در حال پول درآوردن هستی، حتی وقتی که خوابیدی. تا اینجا که همه چیز عالی بوده، نه؟ نظر شما چیه؟

الان تقریبا نصف بیشتر مردم ایران یک کسب و کار اینترنتی برای خودشون راه انداختن. بعضیا برای شرکت یا مغازه ای که داشتن یک سایت راه اندازی کردن. خیلیا هم از خونه شروع کردن. شما چطور؟ هنوز شروع نکردین؟ هنوز درآمدزایی 24 ساعته ندارید؟

پیشنهاد میکنم بیشتر از این از قافله کسب و کار اینترنتی عقب نمونی. چون تا الان خیلیا شروع کردن. همین حالا هم خیلیا در حال شروع کردن هستند. هر کسی هم زودتر شروع کنه زودتر سایتش جا میفته و شروع به درآمدزایی میکنه. پس قبل از اینکه پول‌هایی که داری از دست میدی خیلی بیشتر بشه سایتت رو راه بنداز.

چرا کسب و کار اینترنتی در منزل فوق العاده است؟

من تا همینجا هم جواب این سوال و دادم. ولی تو این قسمت میخوام همه رو یکجا براتون توضیح بدم. کسب و کار اینترنتی در منزل میتونه یک شغل تمام وقت خونگی باشه. شغل خونگی که واسه خودته و هر مقدار پولی که دربیاری صاحب اول و آخرش خودتی. نگران هزینه‌های زیاد اجاره مغازه نیستی. نگرانی اینکه مغازه ات کجای بازار باشه تا مشتری بیشتری بیاد سراغت رو هم نداری.

مزیت‌های فوق العاده راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل به طور خیلی دقیق یک لیست بلند بالاست. اگر بخوام همه رو مفصل توضیح بدم بعضی از مواردش جا میمونه. پس بهتر دیدم یک لیست موردی بنویسم. این لیست در قسمت پایین مزیت‌های فوق العاده کسب و کار اینترنتی در منزل رو براتون نام میبره.

کسب و کار اینترنتی در منزل

مزیت‌های فوق العاده کار در منزل اینترنتی

 • نیازی نیست هر روز صبح زود از خواب بیدار شی و از خونه بری بیرون.
 • نیازی نیست راه طولانی از خونه تا مغازه یا محل کارت رو در طول روز حداقل دو بار طی کنی.
 • نیازی نیست با لباس بیرون ساعت‌ها روی یک صندلی بشینی و یا وایستی.
 • نیازی نیست پول اجاره مغازه بدی.
 • مشتری یا مخاطب تو کل مردم ایران هستند.
 • نیازی نیست پول خیلی زیادی هزینه کنی تا بهترین مغازه رو در بهترین جای شهر اجاره کنی.
 • نیازی نیست برای کسی کار کنی.
 • نیازی نیست برای قطع نشدن درآمدت از کسی اطاعت کنی.
 • نیازی نیست در طول سال تنها یک درآمد مشخص ماهیانه داشته باشی.
 • نیازی نیست تمام زندگیت وابسته به یک درآمد ثابت و کم باشه.
 • هر چقدر که دلت بخواد میتونی درآمدت رو افزایش بدی.
 • افزایش درآمدت به خودت و تلاشت بستگی داره نه به نظر کارفرمات.
 • وقتِ کار و فراغتت به خودت بستگی داره نه نظر کارفرمات.
 • نیازی نیست برای اینکه یک روز کنار خانواده‌ات باشی از کسی مرخصی بگیری.
 • به تنهایی میتونی کسب و کار خودت رو همینطور که در منزل کنار خانواده‌ات نشستی اداره کنی.
 • اعضای خانواده‌ات میتونن در انجام کارها کمکت کنند.
 • یک کسب و کار شخصی و مستقل داری بدون اینکه هزینه زیادی بپردازی.
 • هر کاری که دوست داشته باشی میتونی برای کسب و کارت انتخاب کنی.
 • هیچ محدودیتی از نظر نوع کسب و کار نداری. چون هیچ محدودیتی از نظر مشتری نداری.

و کلی مزیت‌های دیگه که خودتون وقتی کسب و کار اینترنتی تون رو راه انداختین میتونید به لیستتون اضافه کنید و لذتشو ببرید.

فریلنسری یا ساختن کسب و کار اینترنتی شخصی درمنزل؟

یکی دیگه از سوال‌هایی که معمولا برای فریلنسرها پیش میاد. (فریلنسرها کسانی هستند که بدون داشتن کسب و کار  شخصی از طریق اینترنت برای کارفرماهای مختلفی کار می‌کنند). فریلنسرها معمولا سوال می‌کنند که به کار فریلنسریمون ادامه بدیم یا کسب و کار اینترنتی شخصی خودمون رو در منزل راه اندازی کنیم؟ من چندتا مطلب برای شما توضیح میدم خودتون نتیجه گیری کنید که کدوم وضعیت بهتره.

شما وقتی فریلنسر هستید هم در منزل و برای خودتون کار می‌‍کنید. اما برای گرفتن مشتری به سایت‌های استخدام فریلنسری وابسته هستید. برای اینکه بتونید مشتری‌هاتون رو قانع کنید که کارشون رو به شما بسپارند، باید زمان زیادی رو صرف کنید تا به صورت تک تک با هر کدوم شون صحبت کنید.

اما اگر برای خودتون یک سایت طراحی کنید و تلاش کنید که سایتتون رو در صفحه گوگل بالا بیارید. مشتری‌ها خودشون به سراغ شما میان و شما رو انتخاب می‌کنند.

از طرفی برای گرفتن کار به هیچ سایت دیگه‌ای به جز سایت شخصی خودتون وابسته نیستید. پس بهتر نیست همین حالا کسب و کار شخصی خودتون رو در منزل راه اندازی کنید؟

چطوری یک کسب و کار اینترنتی در منزل راه اندازی کنیم؟

حالا میرسیم به یک سوال خیلی مهم. چطوری این کارو انجام بدیم؟ اگه هیچ اطلاعاتی درباره راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی ندارید براتون دو تا پیشنهاد دارم:

 1. مقاله چطوری کسب درآمد اینترنتی داشته باشیم وقتی هیچ تجربه ای نداریم؟ رو کامل بخونید.
 2. بعد از اون صفحه پازل رو مطالعه کنید. این صفحه به شما چی میگه؟ در این صفحه من برای شما یک برنامه جامع تنظیم کردم. برنامه‌ای که با اون می‌تونید بدون هیچ دردسری یک کسب و کار اینترنتی موفق در منزلتون راه اندازی کنید.

نگران اینکه هیچ تجربه‌ای ندارید نباشید. چون من تا 6 ماه در کنارتون هستم. هر مشکلی که در این مسیر باهاش مواجه میشید. به راحتی با مشاوره با من رفع میشه. به همین راحتی. همه چیز برای پولدار شدنت منتظرته. همین حالا شروع کن تا از خیلیا جلو بزنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
×