بهترین ایده های کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم. آموزش اصول پولدار شدن به مبتدی ها

ایده های کسب و کار اینترنتی رو در این مقاله بخون. قالب کلی ایده ها رو نوشتم تا بدونی هر کاری که تو ذهنت داشته باشی در یکی از این قالب ها جا میگیره. من فرض رو بر این گذاشتم که مخاطبین من مبتدی ها هستند و هیج چیز درباره راه اندازی کسب و کار اینترنتی نمی دونن. در این صورت میخوام بهت پیشنهاد بدم مقاله کسب درآمد اینترنتی و هر چیزی که برای شروع باید بدونی!  رو بخونی.

در این مقاله هم سعی کردم به سادگی ایده های کلی کسب و کار اینترنتی که با سرمایه کم میشه راه اندازی کرد رو براتون توضیح بدم.

آماده باش که بعد از خوندن این مقاله باید بتونی ایده کسب و کار اینترنتی خودتو انتخاب کنی و شروع کنی به کسب درآمد. برای این کار فقط بهتره شروع کنی تا از سیل عظیمی که این روزها برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی به تکاپو افتاده عقب نمونی.

قبل از اینکه شروع کنی به خوندن مقاله باید یک چیزی رو بهت بگم. ایده های خیلی بزرگ که سرمایه های خیلی زیاد هم برای اجرا میخوان در این مقاله جایی ندارند. من سعی کردم ایده هایی که سرمایه کمی برای راه اندازی میخوان و به راحتی توسط خود شما اداره میشن رو در قالب های کلی براتون نام ببرم.

بهترین ایده کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم چیه؟

بهترین ایده کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم طراحی یک سایت هست که مالکیتش تمام و کمال واسه خودت باشه. خودت اداره اش کنی. بتونی سایتت رو در گوگل بالا بیاری و به همه نشون بدی. تلاش کنی کسانی رو که در اینترنت به دنبال کاری که تو انجام میدی می گردند جذب کنی. این آدم ها مخاطب تو هستند و تو باید بتونی اون ها رو قانع کنی که تبدیل به مشتری های سایتت بشن.

انجام این کار، یعنی طراحی سایت و اداره کردن اون نیاز به سرمایه نداره. فقط نیاز به یک عزم جزم شده داره. اگه همین حالا تصمیم بگیری و شروع کنی میتونی همین حالا کسب و کارت رو راه بندازی. فقط کافیه شماره تماست رو در انتهای این مقاله برای من ارسال کنی تا باهات تماس بگیرم و راهنماییت کنم.

البته صفحه پازل رو هم بخونی بد نیست. کلی چیز دستت میاد که چطور میتونی یک کسب و کار اینترنتی برای خودت راه اندازی کنی.

چطوری بفهمیم کدوم ایده کسب و کار اینترنتی مناسب ماست؟

یک کسب و کار اینترنتی میتونه هر نوع کاری که دوست داری باشه. همین حالا خیلیا حتی از راه اندازی سایت های بازی هم کسب درآمد میکنن. هر کاری رو میشه به صورت اینترنتی راه اندازی کرد و ازش کسب درآمد کرد.

پس دنبال ایده های عجیب غریب نباش. فقط زود اقدام کن تا از خیلیا جا نمونی. اگه هنوز نمیدونی کدوم کسب و کار اینترنتی برات مناسبه راهش اینه. یک قلم و کاغذ بردار و سعی کن کارایی که از انجام دادنشون خسته نمیشی رو لیست کنی.

دور دو سه تا از اون کارهایی که بیشتر از بقیه دوست داری رو خط بکش. بعد از اینکه اینکارو انجام دادی حالا ایده هایی که در زیر برات لیست کردم و بررسی کن. ایده های زیر در واقع قالب کلی کسب و کارهای اینترنتیه. پس بعد از اینکه دونه دونه این ایده ها رو بررسی کردی ببین کارهایی که دورشون خط کشیدی رو در کدوم قالب میشه عملی کرد. احتمالا خودت میتونی این کار و انجام بدی اما در هر صورت میتونی روی منم حساب کنی.

ایده های کسب و کار اینترنتی

چند تا از بهترین ایده های کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم

وقتی میگم راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم دقیقا منظورم اینه که خیلی بی دردسر و کم هزینه یک کاری رو برای خودت شروع کنی. راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی فقط با یک کامپیوتر و سرمایه کم.

برای اینکه بدونی چطوری میشه اینکارو کرد پیشنهاد می کنم مقاله کسب درآمد درمنزل با کامپیوتر بهترین راه برای پولدار شدن بدون سرمایه رو بخونی.

از طرفی من در این مقاله میخوام چند تا از بهترین ایده ها برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین رو برات توضیح بدم.

1. یک سایت محتوا محور راه اندازی کنید

ایده کسب و کار اینترنتی اول:
اگر کارهایی که دوست داری. کارهایی مثل خوندن کتاب و مقاله و مطالعه و نوشتنه. اگه دوست داری فکر کنی و بخونی و بنویسی میتونی یک سایت محتوا محور بسازی. سایت محتوا محور یعنی چی؟ در اینجور سایت ها تقریبا فقط محتوا گذاشته میشه. محتوا یعنی متن، عکس، ویدیو، پادکست به صورت رایگان. اگر در یک زمینه یا چند زمینه عمومی اطلاعات خوبی داری و میتونی محتواهای زیادی تولید کنی، راه اندازی همچین سایتی میتونه فوق العاده موثر باشه.

وقتی محتوای رایگان مفید و خوبی که خیلیا طرفدارش باشن در سایتت منتشر کنی. تعداد زیادی مخاطب رو به سایت خودت جذب می کنی. اونوقت سایت ها و شرکت ها و خیلیا میان سراغت تا در سایتت براشون تبلیغ کنی. سفارش گرفتن تبلیغات در سایتت یعنی کسب درآمد اینترنتی.

2. یک سایت همکاری در فروش راه اندازی کنید

ایده کسب و کار اینترنتی دوم:
یکی از بهترین و پر سودترین کارها برای کسانی که قدرت متقاعد کردن آدم ها رو دارند همکاری در فروش هست. تو  یک سایت طراحی می کنی و در اون مخاطبین خودت رو متقاعد می کنی که یک کالایی رو بخرند. با گذاشتن لینک خرید اون محصول در سایتت کسب درآمد می کنی. این کار یکی از ایده های کسب و کار اینترنتی فوق العاده برای کسانی هست که سرمایه چندانی ندارن و خودشون کالایی رو نمیتونن تهیه کنند.

ایده راه اندازی یک سایت همکاری در فروش بسیار پولسازه و هر فروشی که از طریق سایت تو انجام بشه برای تو درصدی از مبلغ نهایی اون محصول درآمد میاره.

3. یک سایت فروشگاهی محصولات فیزیکی راه اندازی کنید

ایده کسب و کار اینترنتی سوم:
اگه میتونی یک محصول تولید کنی اما نمیدونی چطوری محصولاتت رو بفروشی. به هیچ عنوان تعلل نکن. همین حالا سایت خودت رو راه اندازی کن. یک سایت فروشگاهی بهترین ایده کسب و کار اینترنتی برای کسانی مثل تو هست. من راه اندازی یک کسب و کار فروشگاه اینترنتی رو تمام و کمال بهت آموزش میدم. بعد از اون 6 ماه هم کنارت میمونم تا بتونی برای کسب درآمد اینترنتی ات روی پای خودت بایستی.

4. یک سایت فروش محصولات مجازی یا خدماتی راه اندازی کنید

ایده کسب و کار اینترنتی چهارم:
اگر محصول فیزیکی نداری ولی همچنان میتونی یک محصول مجازی تولید کنی باید بدونی این ایده کسب و کار هم جزو ایده های بسیار موفقه. سایتی که محصولات مجازی یا خدماتی میفروشه معمولا این کار رو از دو طریق انجام میده. قالب اصلی این کارها دو شکل داره.

·  سایت فروش فایل های آموزشی

اگه جزو کسانی هستی که به آموزش دادن به آدما علاقه زیادی داری. از طرفی حداقل در یک مطلب اطلاعات خیلی خوبی داری و میتونی اون مطالب رو به دیگران آموزش بدی. بهترین ایده ای که برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی مناسب توست فروش فایل های آموزشی از طریق سایت هست.

·  سایت فروش خدمات

سایت فروش خدمات جزو ایده های کسب و کار اینترنتی هست که معمولا خیلی برای همه روشن نیست. بعضی ها از کلمه فروش خدمات استفاده نمی کنند. ارائه خدمات به مشتری بعضی وقت ها میتونه کلمه مناسب تری باشه. خب حالا چه زمانی ما در سایتمون خدمات رو می فروشیم و چه زمانی خدمات رو ارائه میدیم و بابتش پول دریافت میکنیم؟

مثلا تو یک تخصصی در یک زمینه خاص داری که مردم به تخصص تو نیاز دارند. مثلا یک دکتر تغذیه که میتونه با ارائه رژیم غذایی از مردم پول دریافت کنه. یا یک مربی ورزش که در سایت شخصیش با ارائه تمرین های ورزشی از مشتری هاش پول دریافت میکنه. همینطور یک روانشناس، پزشک، خیاط، آشپز و… .

یک مدل دیگه کسب درآمد از طریق راه اندازی سایت فروش خدمات هست که معمولا اینطوریه که یک فایل رو از یک سایتی دریافت میکنی و اون فایل یک مشکلی رو از تو برطرف کرده و یا یک سرگرمی برای اون شخص ایجاد کرده.

مثل فروختن فایل های فیلم و موسیقی به صورت دانلودی، فروختن یک پاورپوینت موضوعی خاص برای ارائه دانشجو و…

ایده های کسب و کار اینترنتی

کدام ایده کسب و کار اینترنتی برای شما بهترینه؟

ایده های کسب و کار اینترنتی هر کدوم در نوع خودشون بهترینن. مهم اینه که کدوم یکی از این ایده ها با علاقه و تخصص شما جور دربیاد. اینکه کدوم یکی از اینها شما رو وسوسه میکنه که از جات بلند شی. هیجان زده بشی و برای کسب درآمد بالا از طریق اینترنت آستین بالا بزنی و شروع کنی. اون ایده برای تو از همه ایده ها بهتر  و مناسب تره.

وقتی ایده مناسبت رو پیدا کردی احتمالا از خودت میپرسی چطوری باید شروع کنم. مخصوصا اگر برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی هیج تجربه ای در این زمینه نداشته باشی. میترسی و فکر میکنی شاید باید دنبال یکی بگردی که این کارو برات انجام بده.

هیچ کس تکرار میکنم هیچ کس یک کسب و کار اینترنتی رو با هزینه کم برات راه اندازی نمی کنه. اصلا به فرض یک سایت هم برات طراحی کردند. چطور میخوای اون سایت رو اداره کنی و به درآمد برسونی؟

بهترین ایده کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم اینه که خودت سایتت رو طراحی کنی، خودت مدیریتش کنی و خودت به درآمد برسونیش. چطوری؟ من اینجام تا بهت کمک کنم. شماره تلفنت رو برام بزار تا باهات تماس بگیرم و یکم درباره چیزی که تو ذهنته با هم گپ بزنیم.

, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
×