کسب درآمد اینترنتی و هر چیزی که برای شروع باید بدونی!

کسب درآمد اینترنتی یعنی شروع یک راه برای پولدار شدن. این روزها همه دوست دارند حتی اگر شده به عنوان شغل دوم کسب و کار آنلاین خودشون رو داشته باشن. چرا؟ چون روشی که این روزها میتونه درآمد شما رو ماهیانه به عدد 50,000,000 و بیشتر برسونه کسب وکار اینترنتی هست. من فرشاد حیدری قصد دارم به شما آموزش بدم در هر زمینه ای که تبحر دارید (مهم نیست چی باشه) کسب و کار اینترنتی خودتون رو راه بندازید و درآمدتون رو به مبلغ 50,000,000 و بیشتر افزایش بدید. می‌خوای بدونی چطوری؟ من اینجام تا تموم فوت و فن‌هاش رو برات توضیح بدم. با من همراه باش تا به همه سوالاتی که ذهنتو درگیر کرده جواب بدم تا با یک انرژی عالی کسب درآمد اینترنتی خودتو شروع کنی. بزن بریم!

رمز موفقیت کسانی که کسب درآمد اینترنتی دارند چیه؟

واقعا رمز موفقیت اون‌هایی که همین حالا داره رقم‌های بزرگی به حساب بانکی شون اضافه می‌شه چیه؟ احتمالا چند تا دلیل به ذهنتون میاد که باعث میشه فکر کنید شما نمی‌تونید مثل اون‌ها موفق بشید و از طریق اینترنت درآمدزایی کنید. دلیل‌هایی مثل:

 • بیشتر از من می‌دونند.
 • بیشتر از من تجربه دارند.
 • حتما کسی کنارشون بوده که بهشون یاد داده چطور اینکار رو حرفه‌ای انجام بدن.

خب احتمالا کسانی که الان رقم‌های بزرگی به حساب بانکیشون واریز میشه از شما بیشتر می‌دونند و تجربه شون هم در فضای کسب و کار اینترنتی بیشتر از شماست. و حتما هم کسی کنارشون بوده که این مسیر و بهشون یاد داده. اما این دلیل‌ها برای شروع نکردن شما بهانه خوبی نیستند. به چند دلیل که من براتون میارم:

 1. احتمالا تو حداقل در یک زمینه از خیلی‌ها بیشتر می‌دونی.
 2. و حتما هم تجربه ی تو در زمینه ای که بیشتر می‌دونی از همون خیلی‌ها بیشتره.

تا اینجا که مسئله کاملا حل شده تو میتونی کسب درآمدت رو از طریق اینترنت شروع کنی و نگران هیچ چیزی نباشی چون همین حالا کسی که دنبالش می‌گشتی تا کنارت باشه و مسیر رو بهت یاد بده رو پیدا کردی. پس با خیال راحت شروع کن. من اینجام تا تمام مسیر و بهت یاد بدم و مهم تر از  اون در مسیری که تازه واردش شدی کنارت باشم.

کسب درآمد اینترنتی واقعیه یا بقیه اداشو درمیارن؟

میدونم همه ما وقتی یک راه آسون و بی دردسر برای موفق شدن و پولدار شدن پیدا می‌کنیم شک می‌کنیم که شاید واقعی نباشه و بقیه دارند نقش بازی می‌کنند تا به نوعی ما رو سرگرم کنند. حتی اگه به این اطمینان رسیده باشیم که کسب درآمد اینترنتی واقعی باشه بعید میدونیم که بدون سرمایه زیاد بتونیم درآمد چندانی ازش بدست بیاریم. دوست من کسب درآمد اینترنتی نه تنها واقعیه بلکه اگر همین حالا عزمت رو جزم کنی تا از بقیه عقب نمونی و وارد این بازار داغ بشی، تو هم میتونی از طریق اینترنت کسب درآمد کنی و پولدار بشی. من بهت میگم چطوری اینکارو بکنی. تنها چیزی که تو در حال حاضر بهش نیاز داری اینه که باور کنی داری به یک بازار خیلی جدی وارد میشی و میتونی کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی.

کسب درآمد اینترنتی

سوال اول: چرا کسب و کار اینترنتی؟

هر آدمی ‌برای اینکه در کاری جدی و مصمم باشه باید اون کار رو باور داشته باشه و مطمئن باشه در حال انجام دادن بهترین کار ممکن هست. پس من سعی می‌کنم دونه دونه به سوالاتی که می‌دونم ممکنِ ذهنت رو درگیر کرده باشه و جلوی شروع کردن کسب و کارت رو گرفته باشه جواب بدم. خب، سوال اولت احتمالا اینه که چرا همه میگن کسب و کار اینترنتی؟ جوابش میشه چند تا دلیل زیر:

 1. ابزارش در دسترس همه است. ابزارش چیه؟ اینترنت و وسیله ای برای متصل شدن به اینترنت.
 2. با سرمایه خیلی کم میتونی این کارو شروع کنی که به ندرت میتونی چنین مزیتی رو در کسب و کارهای غیر اینترنتی پیدا کنی.
 3. مشتری‌های تو همه ایرانی‌هایی هستند که به اینترنت وصل می‌شن و اصلا مهم نیست کجای ایران هستند (در بعضی کسب و کارها حتی مهم نیست مشتری‌ها در کجای جهان زندگی می‌کنند).
 4. با کمی ‌تلاش و یادگیری فوت و فن کسب و کارهای اینترنتی می‌تونی دیده بشی و هرکسی رو که به محصول یا خدمات تو نیاز داره قانع کنی که از تو خرید بکنه.
 5. دیگه مهم نیست دفتر، مغازه، کارگاه یا کارخانه داشته باشی یا در منزل نشسته باشی و کسب و کارت رو مدیریت کنی.

مخلص کلام اینه که برای کسب درآمد اینترنتی به تنها چیزی که نیاز داری اینه که:

دیده بشی و مشتری‌هاتو متقاعد کنی که تو به بهترین شکل ممکن نیاز اون‌ها رو برطرف می‌کنی. (پیشنهاد مطالعه: پازل)

سوال دوم: چجور کسب و کار اینترنتی باید راه بندازم؟

این سوال هم چندان اهمیتی نداره. منظورم از اهمیت نداشتن اینه که هر کسب و کار اینترنتی می‌تونه درآمدزا باشه و حتی به یک کسب و کار اینترنتی پردرآمد تبدیل بشه. فقط باید بدونی در چه کاری بیشتر تبحر داری و در چه قالبی میتونی اون رو به مردم عرضه کنی. همین! به همین سادگی! یکی از بهترین مثال‌ها برای نشون دادن اینکه هرکاری در اینترنت میتونه برای شما کسب درآمد ایجاد کنه، کسب و کار آشپزی در اینترنت هست.

به نظر می‌رسه همه پختن غذاهای ایرانی رو بلد باشن و یا هرکسی میتونه گوشی تلفن رو برداره و از مادرش و یا دوست و آشنای خودش سوال کنه که چطور اون غذا رو بپزه. اما احتمالا خود شما هم طرز تهیه زرشک پلو با مرغ رو در اینستاگرام تا انتها دیدید فقط به این خاطر که آشپز در اول ویدیو گفته میخوام زرشک پلو با مرغ رو به روش خودم بپزم و در واقع شما رو متقاعد کرده که تا آخر، ویدیو رو ببینید تا بفهمید چه روش جدیدی برای پخت زرشک پلو با مرغ به کار برده. در واقع شما رو کنجکاو کرده تا از کارش دیدن کنید. این هم یکی از راه های جلب مشتری به حساب میاد که من خیلی مفصل بهتون آموزش میدم.

سوال سوم: از کجا باید شروع کنم تا به کسب درآمد اینترنتی برسم؟

بهترین راه اینه که کسب و کار اینترنتی مستقل خودتو داشته باشی. این روزها همه از اینستاگرام شروع می‌کنند. و یا حتی از شبکه‌های اجتماعی دیگه. اما بهترین راه اینه که در کار خودتون جدی تر از بقیه باشید و از اصولی ترین راه شروع کنید. در واقع اگر اینکار و بکنید حتی از کسانی که همین حالا دارند از اینستاگرام درآمدزایی می‌کنند جلوتر هستید. به این دلیل که حتی اون‌ها هم بعد از گذشت یک مدتی به فکر راه اندازی یک سایت مستقل می‌افتند تا برند خودشون رو گسترش بدن و در اون زمان شما از اون‌ها جلوتر خواهید بود. بنابراین حتما در همین ابتدای کار برای کسب و کار اینترنتی خودتون یک سایت طراحی کنید.

به هیچ عنوان کار عجیب و غریب و سختی نیست و من میتونم به راحتی ساخت یک وبسایت حرفه ای رو بهتون آموزش بدم. بنابراین با خونسردی به خوندن مقاله ادامه بدید من همینجا هستم و هر وقت که آماده بوده میتونیم آموزش و شروع کنیم.

سوال چهارم: مقدمات شروع یک کسب و کار اینترنتی چیه؟ آیا من همین حالا برای شروع آماده ام؟

بله! همین حالا برای شروع آماده ای. هیچ وقت زمانی نمیاد که همه چیز برای شروع یک کار جدی مهیا باشه. و شاید باورش مشکل باشه اگر بهت بگم فقط زمانی آماده ی آماده خواهی بود که دقیقا در وسط کار باشی و در حال کسب درآمد. در واقع همه چیز به یک شروع مصمم و جدی بستگی داره. اگر همین حالا تصمیم گرفتی که کسب درآمدت رو از طریق اینترنت شروع کنی در پایان همین مقاله شماره موبایلت رو برای من بفرست تا باهات تماس بگیرم و با هم درباره تصمیمت صحبت کنیم تا بهت بگم چطور باید شروع کنی.

سوال پنجم: چطور میتونم مطمئن بشم که به کسب درآمد اینترنتی می‌رسم؟

کسب درآمد مطمئن از اینترنت تنها زمانی ممکن میشه که به خودت و توانایی‌هات باور داشته باشی. وقتی خودت رو باور کنی، هیچ مانعی نمیتونه سد راهت بشه تا تو به هدفت نرسی. تنها چیزی که بهش نیاز داری اینه که یک نفر مسیر و بهت نشون بده و تا رسیدن به یک درآمد مطمئن اینترنتی، همراهیت کنه.

من در این کار تجربه دارم و تلاش کردم که در این کار بهترین باشم حالا اومدم در کاری که تجربه دارم و موفق بودم به همه کسانی که قصد دارن وارد این مسیر بشن آموزش بدم و از همه مهم تر چون میدونم همیشه تازه واردها نیاز دارن تا وقتی که از ادامه راه مطمئن میشن یک کاربلد همراهشون باشه (چون خودم هم زمانی یک تازه کار بودم و این حس رو تجربه کردم) تصمیم گرفتم علاوه بر آموزش، در این مسیر به مدت 6 ماه پشتیبان قوی شما باشم. برای کسب درآمد اینترنتی، 6 ماه دقیقا مدت زمانی هست که می‌تونید مطمئن بشید به درآمد رسیدید و دیگه میتونید بقیه مسیر و به تنهایی طی کنید.

کسب درآمد اینترنتی

سوال آخر: کسب درآمد اینترنتی به همین سادگیِ که گفتی؟

دقیقا به همین سادگیِ که برات توضیح دادم به علاوه اینکه اگر خودت رو باور کنی و خیلی جدی و محکم تصمیم بگیری شروع کنی، کسب درآمدت از اینترنت نه تنها ساده، بلکه شیرین و لذت بخش میشه. برای کسب درآمد همیشه یک مسئله ساده وجود داشته و اون هم کار کردن هست. بلاخره هر کس یک کاری رو انتخاب می‌کنه تا از اون طریق کسب درآمد کنه. شما کدوم راه رو انتخاب می‌کنید؟ کسب درآمد از طریق کارمند یک شرکت بودن؟ کسب درآمد از طریق …؟ هر شغلی که دوست داری به جای این سه نقطه بگذار اما قبل از اون مطمئن شو کاری که انتخاب می‌کنی همه مزیت‌های کسب درآمد از طریق اینترنت رو داشته باشه. مزیت‌هایی مثل:

 • امکان کار در منزل
 • امکان کار کردن در هر کشور، شهر و یا محله (مهم نباشه محل کارت چقدر در معرض دید هست).
 • امکان اینکه مشتری‌هات هم به مکان و زمان وابسته نباشن.
 • امکان اینکه با سرمایه کم بتونی یک کسب و کار مستقل برای خودت راه بندازی.
 • امکان اینکه از طریق اون کار به درآمد بسیار بالای چند ده میلیونی در ماه برسی.

و…

سوال من از تو: وقتش نیست تو هم پولدار بشی؟

نه! این یک رویا نیست. کاملا حقیقی، قانونی، درست و حلال میتونی کسب درآمد کنی و پولدار بشی. کسب درآمد اینترنتی این روزها حقیقت زندگی خیلی‌هاست. خیلی‌هایی که از تو بهتر و یا با تجربه تر نیستند فقط کمی زودتر از تو شروع کردند. (پیشنهاد مطالعه: ۲ ایده مخفی کسب و کار اینترنتی که سودهای سرسام آور دارد )

, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
×