بهترین راه برای کسب درآمد میلیونی آنلاین که به راحتی میتونید عملیش کنید.

کسب درآمد میلیونی آنلاین کاری شدنیه که تا الان اوضاع زندگی خیلیا رو تغییر داده. کسب درآمد میلیونی آنلاین راه های مختلفی داره. بهترین راهشو در این مقاله معرفی کردم.

به قول معروف سخت تلاش نکن، هوشمندانه تلاش کن. این روزها همه میخوان کسب درآمد میلیونی از طریق اینترنت داشته باشن. خیلیا هم به این خواسته شون میرسن. اما بعد از کلی تلاش به یک درآمد چند ده میلیون تومنی می رسند و بعدش یا دیگه توان تلاش کردن ندارند یا روشی که به کار برده بودن دیگه دست توش زیاد میشه و اونا توان رقابت کردن با رقبای قدر رو ندارن.

برای همین کسب درآمد میلیونی از طریق اینترنت این روزها دیگه خیلی عادی شده و خیلیا میدونن چطوری به همچین درآمدی برسند. اما سوال اینجاست درآمد میلیونی آنلاینی که بدست میارن آیا همیشگیه؟ آیا میتونن همیشه به اندازه اولای راه تلاش بکنن و خسته نشن؟ هر روز ساعت ها کار کنن و درآمد میلیونی شون رو ثابت نگه دارن؟

اگه شما جزو اون دسته از آدم ها نیستید که میخواین هر شکستی رو خودتون تجربه کنید . از طرفی به حرف بزرگترا و کاربلدا گوش میدین. بنابراین بهتره به نصیحت اون آدم معروفی که اولین بار گفت: سخت تلاش نکن، هوشمندانه تلاش کن. گوش بدین.

این مقاله رو برای کسانی نوشتم که دوست دارن کسب درآمد میلیونی از طریق اینترنت داشته باشن. کسایی که میخوان بهترین و هوشمندانه ترین راه رو برای رسیدن به کسب درآمد میلیونی آنلاین انتخاب کنند.

اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید. خوندن این مقاله رو از دست ندین.

کسب درآمد میلیونی آنلاین

انواع راه های کسب درآمد میلیونی به صورت آنلاین

برای کسب درآمد میلیونی از طریق اینترنت راه های زیادی هست. 5 تا از راه های موفقی که میتونه شما رو به کسب درآمد میلیونی آنلاین برسونه در زیر براتون لیست میکنم. هر 5 راه مناسب و تأیید شده هستند و تا به حال خیلیا رو به ثروت و درآمد میلیونی رسوندن. اما فقط یکی از این راه ها بهترین و مطمئن ترین راه برای رسیدن به درآمد ثابت میلیونی از طریق اینترنته. دلیلش رو در ادامه براتون توضیح میدم.

  1. فریلنسری برای کسب درآمد میلیونی آنلاین

یکی از راه های موفقی که میتونه شما رو به کسب درآمد میلیونی از طریق اینترنت برسونه فریلنسریه. شما میتونید با ارائه دادن مهارت هاتون به کارفرماهای مختلف به کسب درآمد میلیونی برسید.

سایت های موفقی هستند که کارفرما و فریلنسر رو با هم آشنا می کنند و این فرصت رو ایجاد می کنند که فریلنسر بتونه از طریق ارائه مهارتی که داره کسب درآمد کنه. تا اینجای مطلب خیلی هم عالیه. مثلا شما اگه تنها بلد باشید تایپ کنید. و اونقدر توانایی داشته باشید که توجه کارفرماهای مختلفی رو به خودتون جلب کنید تا کار تایپشون رو به شما بسپارن. شما در پایان ماه به هر میزانی که کار کرده باشید میتونید به کسب درآمد میلیونی مناسبی برسید.

اما شما فقط تا وقتی که هر روز ساعت ها تلاش کنید و بازاریابی مهارتتون رو بکنید تا کار رو به شما بسپارند درآمد خواهید داشت. تصور کنید چند روز نتونید کار کنید. مشکلی براتون پیش بیاد یا بعد از مدتها بخواید به خودتون استراحت بدید. در این مدت شما هیچ درآمدی نخواهید داشت.

فریلنسری یک شغل اینترنتی عالیه ولی شما با فریلنسری حتی اگه بتونید ماهیانه 10,000,000 تومان درآمد داشته باشید. باز هم یک راه مطمئن و یک منبع درآمد همیشگی برای خودتون ایجاد نکردید. نگران نباشید شما هم می تونید کسب و کار آنلاین متعلق به خودتون رو راه اندازی کنید.

  1. استفاده از اینستاگرام برای کسب درآمد میلیونی آنلاین

خیلی ها با اینستاگرام به کسب درآمد میلیونی آنلاین رسیدند. خیلی ها در اینستاگرام به فروختن محصول مشغولند. خیلی ها هم با تولید محتواهای آموزشی، فان و سرگرمی، خبری تعداد زیادی مخاطب دارند. با این روش از پیج های دیگه سفارش تبلیغات می گیرن و کسب درآمد میکنن. اینستاگرام اما هیچ وقت یک منبع درآمد همیشگی آنلاین برای شما به حساب نمیاد. شما هر روز باید در اینستاگرام مشغول رقابت باشید. از طرفی یک پیج اینستاگرام نمیتونه برای شما یک کسب و کار رسمی باشه. در واقع بهتره این روش های کسب و کار آنلاین رو کانل هایی در نظر بگیریم برای بازاریابی کسب و کار رسمی که راه اندازی کردیم.

  1. بلاگ

بلاگ در گذشته فقط جنبه دلنوشته یا خاطره نویسی و یا مطلب نویسی آنلاین داشت. امروز بلاگ در هر وبسایتی یکی از بخش های اصلی و مهم سایت برای بازاریابی کسب و کار به حساب میاد. بلاگ به خودی خود کسب و کار مشخص و هدفمند و رسمی به حساب نمیاد. مگر اینکه بخواین از طریق وبلاگ نویسی یک کسب و کار آنلاین برای خودتون راه اندازی کنید. در این صورت پیشنهاد می کنم خوندن مقاله کسب درآمد آنلاین با وبلاگ نویسی در خانه. همه چیز راجع به وبلاگ نویسی رو از دست ندید.

 

  1. ساخت وبسایت

همه راه هایی که در 3 مورد بالا براتون توضیح دادم یکی از بهترین راه ها برای رسیدن به کسب درآمد میلیونی آنلاین هست. اما از نظر من تنها یک راه بهترینه. راهی که بتونه برای شما یک کسب و کار متعلق به خودتون ایجاد کنه. کسب و کار آنلاینی که بعد از راه اندازی و رسوندنش به جاهای خوب، مطمئن باشید از این به بعد خودش براتون درآمدزایی میکنه. اگه یکی از سه تا راه بالا رو انتخاب کنید در واقع یک کارگر روزمزد هستید. تا وقتی درآمد دارید که کار کنید.

اما اگه یک وبسایت خوب و استاندارد برای خودتون بسازید. در واقع یک شرکت ساختید که حالا برای اداره کردنش میتونید از کارمندهای دیگه ای استفاده کنید. در هر صورت بعد از گذشت یک مدت زمانی وبسایت یا به اصلاح شرکتی که راه اندازی کردید به یک درآمد ثابت رسیده و میتونید از اون به عنوان یک منبع کسب درآمد میلیونی آنلاین که پایدار و ثابته روش حساب کنید.

کسب درآمد میلیونی آنلاین

ساخت وبسایت، بهترین راه کسب درآمد میلیونی از طریق اینترنت

بله ساخت وبسایت، بهترین راه کسب درآمد میلیونی آنلاین هست که تا امروز خیلی ها شروع کردند. همین حالا خیلی ها در حال شروع راه اندازی کسب و کار آنلاین خودشون هستند. شما هم باید همین حالا یکی از این افراد باشید تا از رقابت شدید این بازار عقب نمونید. نگران نباشید من اینجام تا کمکتون کنم مراحل شروع این کار رو درست طی کنید. لیست زیر سه مرحله مهم راه اندازی یک کسب و کار هست که شما رو به کسب درآمد میلیونی آنلاین میرسونه:

  1. ساخت یک وبسایت

برای اینکه بتونی یک وبسایت بسازی نباید نگران این باشی که برنامه نویسی بلد نیستی و یا سرمایه چپندانی نداری تا کسی که برنامه نویسی بلده برات یک وبسایت بسازه. من یک برنامه آماده کردم که بهت یاد میده چطوری بدون اینکه حتی یک خط کد نویسی انجام بدی یک سایت شیک و زیبا برای خودت بسازی. فقط کافیه بخوای همین حالا شروع کنی. برای شروع کردن هم میتونی اول مطالبی که در صفحه پازل نوشتم رو بخونی. دوم میتونی برای اینکه راحت تر به نتیجه برسی شماره تماست رو برای من بگذاری. من باهات تماس میگیرم و در مورد فکر و هدفی که داری با هم گپ می زنیم و من بهت کمک میکنم که درست شروع کنی.

  1. برند سازی

بعد از اینکه یک وبسایت ساختی باید برای خودت برند سازی کنی. برند برای تو و کسب و کارت یک شناسنامه میسازه. شناسنامه ای که به تو و کسب و کاری که راه اندازی کردی یک هویت میده. همیشه یک کسب و کار آنلاینی که دارای هویت و شناسنامه است راحت تر شناخته میشه. اعتماد تعداد بیشتری از افراد رو به خودش جذب میکنه. وقتی بتونی در کسب و کار آنلاین اعتماد افراد زیادی رو جلب کنی میتونی به کسب درآمد میلیونی آنلاین برسی. بنابراین نه تنها هر چه زودتر شروع کن بلکه به اسم برند، رنگ سازمانی و هویت و هدفی که میخوای کسب و کار آنلاینت داشته باشه فکر کن. در گپی که تلفنی با هم میزنیم بهت کمک میکنم بتونی اسم و هویت برندت رو راحت تر انتخاب کنی.

  1. کسب درآمد میلیونی آنلاین

برای کسب درآمد میلیونی آنلاین همه چیز رو مهیا کردی. وبسایتت رو ساختی، برندت رو ایجاد کردی. حالا همه چیز مهیاست برای اینکه کسب درآمدت رو شروع کنی. کافیه شروع کنی به بازاریابی و تولید محتوا. تولید محتوا و بازاریابی برای کسب و کارت نقطه مهمیه که میتونه تو رو به کسب درآمد میلیونی آنلاینی که انتظارش رو داشتی برسونه. من در برنامه ای که تنظیم کردم به طور کامل توضیح دادم که چطور برای کسب درآمد میلیونی آنلاین باید بازاریابی و تولید محتوا کنید. بنابراین نیازی نیست نگران هیچ کدوم از مراحل کار باشید.

 

همه چیز حله؟

بله خوشبختانه بعد از انجام این مراحل همه چیز حله. کافیه تصمیم بگیری و شروع کنی و بیش از این وقت و هدر ندی و از بقیه عقب نمونی. برنامه ای که تنظیم کردم طبق اون کارتو پیش ببری. خیالت راحت من در این مسیر به مدت 6 ماه کنارت هستم تا مطمئن بشی خودت به تنهایی از پس همه چی بر میای و بر اوضاع مسلطِ مسلطی. در این مدت تو کسب و کار آنلاینت رو راه اندازی کردی، وبسایتت رو ساختی. برندت رو ایجاد کردی. نحوه صحیح بازاریابی و متقاعد کردن مخاطبینت رو یاد گرفتی. با تولید محتوای اصولی کاری کردی که کسب و کار آنلاینت دیده بشه. هر مشکلی هم باهاش مواجه شدی با کمک من حل شده. فقط مونده از کسب درآمد میلیونی آنلاین خودت لذت ببری.

, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
×