کسب درآمد در منزل با کامپیوتر بهترین راه برای پولدار شدن بدون سرمایه

کسب درآمد در منزل با کامپیوتر سرمایه زیادی نمیخواد. شاید چیزی حدود 1,000,0000 میلیون تومان. اما با همین میزان سرمایه میشه یک میلیونر و یا حتی یک میلیاردر حسابی شد. چطوری؟ در این مقاله میخوام درباره پولدار شدن بدون سرمایه زیاد بهتون بگم. اگه فقط یک کامپیوتر داری. در منزل نشستی و فکر می کنی هیچ کاری نیست که بتونه تو رو به کسب درآمد خوب و قابل قبولی برسونه. این مقاله رو تا انتها بخون. حرفای جالبی برات دارم.

با کامپیوتر چطوری میتونم در منزل کسب درآمد کنم؟

کسب درآمد با کامپیوتر از دو طریق اتفاق میفته. در گذشته مردم استخدام شرکت هایی می شدند که کار تایپ، ترجمه و یا کارهای گرافیکی می کردند. و اینطوری بود که هر چند روز یکبار به اون شرکت میرفتی. لیست توجیهیِ کارهایی که باید انجام میدادی رو تحویل میگرفتی و برمیگشتی خونه. پشت کامپیوترت مینشستی و کارهات رو انجام میدادی و بعد دوباره به محل شرکت میرفتی تا کارهایی که انجام داده بودی رو تحویل بدی. این مدل رد و بدل کردن فایلِ کاری خیلی وقته منسوخ شده. الان وقتی میگیم کسب درآمد در منزل با کامپیوتر، کسب درآمد اینترنتی منظورمون هست.

حالا فقط کافیه انجام یک کاری رو خوب بلد باشی. اونوقت به راحتی میتونی با کامپیوترت در منزل کسب درآمد کنی. واسه همین خیلیا میرن سراغ فریلنسری. فریلنسر کسیه که عضو سایت های فریلنسری میشه جایی که یک نفر میاد یک پروژه کاری تعریف میکنه و از فریلنسرها میخواد که یک شخص حرفه ای در اون کار، با قیمت مناسب کارشو انجام بده.

فریلنسرهای خیلی موفقی در منزل در حال کسب درآمد هستند. اما همشون یک مشکل خیلی بزرگ دارند. هیچ کدومشون امنیت شغلی ندارند. و هیچ کدوم نمیتونن در ماه بیش از یک مقدار مشخصی درآمد داشته باشن. مگه یک نفر در شبانه روز چقدر میتونه کار کنه؟ برای همین اگه به دنبال پولدار شدن می گردی. اگه دوست داری با کامپیوتر تو خونه خودت بدون سرمایه کسب درآمد کنی و اتفاقا خیلی هم پولدار بشی. من برات یک پیشنهاد خیلی خوب دارم.

کسب درآمد در منزل با کامپیوتر

بهترین کار برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر برندسازی شخصیه

لطفا لطفا لطفا رو خودت سرمایه گذاری کن. وقتی میتونی کسب و کار خودت رو داشته باشی چرا باید برای یک نفر دیگه کار کنی؟ بهترین کار اینه که یاد بگیری چطوری برند شخصی خودت رو بسازی. خودت رو به دیگران معرفی کنی و متقاعدشون کنی که محصولات تو رو بخرند یا از خدمات تو استفاده کنند. من همین جا برات پله پله توضیح میدم که چطور اینکارو انجام بدی. بعدش باید بتونی کسب درآمد با کامپیوترت رو شروع کنی. قبل از اون باید یکم در مورد برند سازی حرف بزنیم:

برند سازی شخصی یعنی چی؟

برند سازی شخصی یعنی اینکه کاری کن مردم تو رو با کاری که انجام میدی بشناسن. این کار چه مزیتی داره؟ مثلا فرض کن تو یک شخصی هستی که خیاطی میکنی. تو برای اینکه بتونی کسب درآمد بالایی داشته باشی باید بتونی تعداد زیادی مشتری داشته باشی.

حالا برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر میتونی یک سایت طراحی کنی و خودت رو به عنوان یک خیاط ماهر به همه معرفی کنی. وقتی همه مردم ایران بدونن تو یک خیاط ماهری و مئلا عروسک میدوزی. هر کس در هر جای ایران که با سایت تو آشنا میشه و از کارهات خوشش میاد. عروسک های تو رو میخره.

این فقط یک مثال از یک شغل بود. تو هر شغلی که داشته باشی. برای هر کاری که بلد باشی میتونی یک سایت برای خودت طراحی کنی.

برای اینکه بتونی راحت‌تر کسب و کاری که مناسب خودته رو انتخاب کنی پیشنهاد میکنم مقاله بهترین ایده های کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم رو بخونی.

چطوری برند شخصی خودمون رو بسازیم؟

با طراحی یک سایت. وقتی کاری که دوست داری انجام بدی رو انتخاب کردی در اولین قدم کامپیوترت رو روشن میکنی و سایتت رو طراحی میکنی؟ چطوری؟ من اینجام چون میدونم تو و خیلی های دیگه دوست دارید کسب و کار اینترنتی خودتون رو راه بندازین اما بلد نیستید چطوری.

من بهت میگم چطور سایت شخصی خودت رو طراحی کنی اونم به ساده ترین شکل ممکن. بعد از اون بهت یاد میدم چطور سایتت رو اداره کنی. چطوری سایتت رو در گوگل بالا بیاری و چطور سایتت رو به درآمد برسونی. 6 ماه هم من رو در کنار خودت داری تا بدون دردسر کارت رو پیش ببری.

صفحه پازل رو بخون کاملا متوجه میشی چطور میتونم کمکت کنم.

چطوری با برندسازی به کسب درآمد میرسم؟

با اعتماد سازی میتونی برند شخصی موفقی داشته باشی و به درآمد برسی. یک برند خوب برندی هست که مردم بهش اعتماد دارند و فقط با شنیدن اسمش از اون خرید می کنند. یا حاضرند برای اینکه از خدمات اون برند استفاده کنند پول بدن.

پس تنها کاری که باید انجام بدی اینه. کسب و کارت رو انتخاب کنی. یک سایت طراحی کنی و از پشت کامپیوترت صادقانه اعتماد مخاطبینت رو جلب کنی. اون ها رو متقاعد کنی که از محصولات سایت تو خرید کنند و یا برای استفاده از خدمات سایت تو هزینه پرداخت کنند.

کسب درآمد در منرل با کامپیوتر

کسب درآمد با کامپیوتر در منزل ما رو پولدار میکنه؟

کسب درآمد با کامپیوتر در منزل یعنی داشتن یک سایت خوب و اداره کردن اون به خوبی. بعد از اون فقط باید کاری کنی که مشتری‌های بیشتری رو به خودت جذب کنی. اگه طبق برنامه‌ای  که برات تنظیم کردم این راه رو طی کنی. روز به روز مشتری های بیشتری پیدا می کنی. مشتری های بیشتر یعنی پول بیشتر. پول بیشتر درآوردن تو خونه از پشت کامپیوتر یعنی پولدار شدن در منزل. یعنی بله، کسب درآمد با کامپیوتر در منزل شما رو پولدار میکنه.

برای شروع کسب درآمد با کامپیوتر باید چکار کنم؟

اگر فقط یک کامپیوتر داری میتونی شروع کنی و در منزل کسب درآمد کنی. فقط مهم ترین مسئله ای که باید بهش توجه کنی اینه که هر چه زودتر تصمیمت رو بگیری و شروع کنی. چرا میگم هر چه زودتر؟ به دو دلیل خیلی مهم:

کسب درآمد آنلاین با کامپیوتر به راحتی قابل انجام هست و بلأخره حتی شده یک مقدار کم میتونی با کامپیوتر در منزل کسب درآمد کنی. اما اگر بخوابی پولدار بشی و از طرفی سرمایه زیادی هم برای کسب و کار آنلاینت هزینه نکنی. فقط باید تا هنوز تنور داغه نونت رو بچسبونی.

تعداد زیادی از آدم ها هستند که میخوان کسب و کار آنلاین خودشون رو راه اندازی کنن. اگر سریعتر شروع نکنی از بقیه خیلی عقب میمونی. برای همین برای شروع کسب درآمد اینترنتی نباید چیزهای مهم رو از قلم بندازی.

برای شروع کسب درآمد با کامپیوتر چه چیزی خیلی مهمه؟

خیلی مهمه که سابقه کسب و کاری که میخوای راه اندازی کنی زیاد باشه و در طول مدت زمانی که سایت طراحی میشه باید کارهای خیلی جدی و خوبی روش انجام بشه. این کارها باعث میشه روز به روز قدرت سایت بیشتر بشه. وقتی گوگل سایت رو قدرتمند تشخیص بده باعث میشه سایت رو بیشتر به بقیه نشون بده.

بیشتر نشون دادن سایتت به مردم یعنی مخاطبای بیشتر. تبدیل مخاطب ها به مشتری کار خودته. هر چقدر تو این کار حرفه ای تر باشی مشتری های بیشتری هم بدست میاری. در نتیجه پول بیشتری هم تو جیبت میره و به اصطلاح کسب درآمدت هر روز بیشتر میشه.

 

آخرش موفق میشم؟

هیچ وقت نباید فکر کنی وقتی در یک کاری رقابت داره زیاد میشه تو جایی برای برنده شدن نداری. این فکر یعنی از همین حالا تو باختی. اگه میخوای پولدار بشی و نقش برنده ها رو بازی کنی باید بتونی وقتی همه می گن نمیشه تو بلند شی و با تمام قدرت بجنگی. کسب درآمد در منزل یکی از بزرگترین موفقیت های این روزهاست.

در زمانی که بیشتر آدم ها فکر میکنند هیچ شرکت و دفتری نیست که اون ها رو استخدام کنه. تو  در منزل نشستی و با کامپیوتر خودت کسب درآمد می کنی. و بالاتر از اون پولدار میشی.

این یعنی یک موفقیت بزرگ برای تو که زودتر از بقیه شروع کردی. بیشتر از بقیه انگیزه داشتی. بیشتر از بقیه جنگیدی و به حرفای امیدبخش واکنش مثبت نشون دادی.

کسب درآمد با کامپیوترت رو همین حالا شروع کن

من برای تو و کسانی که مثل تو به فکر پولدار شدن هستن یک برنامه تنظیم کردم. تو این برنامه خیلی خیلی ساده بهت توضیح دادم که چطور بدون اینکه حتی یک خط کدنویسی انجام بدی یک سایت برای کسب و کارت طراحی کنی.

بعد از اینکه سایتت رو طراحی کردی در قدم بعدی بهت یاد میدم چطوری سایتت رو در گوگل بالا بیاری. برای بالا آوردن سایتت در گوگل باید یاد بگیری چطوری تولید محتوا بکنی. در این برنامه یادت میدم تولیدمحتوای هدفمند کنی و مشتریای بیشتری که به کارت علاقه مندند رو به سایتت بکشونی.

حالا نوبت به این رسیده که بتونی آدما رو قانع کنی که از سایت تو خرید کنن. کاری که من اینجام تا صفر تا صدش رو بهت آموزش بدم.

فوق العاده ترین قسمت ماجرا اینه که برنامه من به همین آموزش ختم نمیشه. اومدیم و وسط کار به یک مشکل بزرگ برخوردی اونوقت میخوای چکار کنی؟

من برای اینکه همچین اتفاقی نیفته به مدت 6 ماه کنارت هستم تا خیلی خوب در کارت جا بیفتی و کسب درآمدت رو از منزل با کامپیوتر شروع کرده باشی.

تنها کاری که تو باید بکنی تا همه این اتقاثای خوب بیفته شروع کردنه، همین!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس