راه اندازی کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم که شما رو ثروتمند می‌کنه!

راه اندازی کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم چیزیه که این روزها بیش از هر زمان دیگه ای بهش نیاز داریم. همه ما حتی اون‌هایی که شاغلند می‌دونند که کسب درآمد اینترنتی یک جورایی بهترین راه حل برای پولدار شدنه. چندتا مزیت در کسب و کارهای اینترنتی هست که تقریبا همه رو مجاب میکنه حداقل بهش فکر کنند.

  • سرمایه اولیه کمی ‌میخواد.
  • در خونه میشه مدیریتش کرد.
  • کسب و کارهای اینترنتی انقدر گسترده و وسیعند که جا برای همه هست.
  • مخاطب و مشتری‌هامون می‌تونند از همه جای ایران باشند و این خودش یک امتیاز فوق العاده است.

و کلی مزیت‌های دیگه که اگه میخوای بیشتر درباره مزیت‌های کسب و کار اینترنتی بدونی پیشنهاد می‌کنم خوندن مقاله کسب و کار اینترنتی در منزل و مزیت‌های فوق العاده آن رو از دست ندی!

من فرشاد حیدری در این مقاله میخوام 3 کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم رو بهت معرفی کنم که با راه اندازی یکی از اون‌ها میتونی ثروتمند بشی. با من همراه باش.کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم از کجا باید شروع کنی؟

قبل از هر چیز باید بهت بگم اگر دنبال ثروتمند شدنی کار کردن برای دیگران رو فراموش کن. عزمت رو جزم کن که از این به بعد برای خودت کار کنی. برای کارفرمای خودت شدن فقط کافیه یاد بگیری یک سایت برای خودت بسازی. چطوری؟ خیلی ساده، حتی یک خط کدنویسی لازم نداره. این سایتی که الان داری این مقاله رو در اون میخونی بدون حتی یک خط کد نویسی راه اندازی شده. اینو بهت گفتم که بدونی این کار شدنیه. من میتونم بهت یاد بدم چطوری این کارو بکنی.

برای راه اندازی یک سایت باید یک هدف داشته باشی. شمایی که داری این مقاله رو میخونی به دنبال راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی هستی. کسب و کار آنلاینی که سرمایه کمی ‌نیاز داشته باشه و بتونه شما رو به ثروتی که میخوای برسونه. من 3 تا از بهترین کسب و کارهای آنلاین رو در ادامه بهت معرفی میکنم که بدون داشتن سرمایه زیاد بتونی راه بندازی و ثروتمند هم بشی.

راه اندازی فروشگاه فایل‌های آموزشی

یک سایت میتونه یک فروشگاه اینترنتی باشه. همانطور که در بالا گفتم مخاطب سایت تو میتونن همه مردم ایران باشند. پس یک هیچ به نفع تو. فقط کافیه شروع کنی و فروشگاه اینترنتی خودتو راه اندازی کنی. فروشگاه اینترنتی میتونه فروش هر وسیله ای باشه. شاید شما که دارین این مقاله رو میخونید یک محصول فیزیکی داشته باشید که تولید کردنش براتون هزینه نداشته باشه. بنابراین خیلی هم عالی، میتونی یک فروشگاه اینترنتی برای فروش محصولت بسازی و کسب و کار اینترنتی باحال خودت رو راه بندازی.

اما از اون جایی که من میخوام در این مقاله روش راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی با سرمایه کم رو معرفی کنم. فروش فایل‌های آموزشی رو به شما پیشنهاد میکنم. شاید فکر کنید آماده کردن فایل‌های آموزشی هم نیاز به سرمایه داره. بله همینطوره اما داشتن سرمایه کم برای راه اندازی این کسب و کار اینترنتی کفایت میکنه.

فقط کافیه سراغ آموزش چیزی بری که خودت توش مهارت و اطلاعات خوبی داری. بنابراین میتونی به وسیله وردپرس که من آموزش صفر تا صدشو بهت یاد میدم یک فروشگاه اینترنتی بسازی. بعد از اون میتونی فایل‌های مختلف مثل PDF، ویدیوی آموزشی، پادکست و… بسازی و در فروشگاهی که متعلق به خودته اطلاعات و مهارتی که داری رو آموزش بدی.

مطمئنا افراد زیادی در ایران هستند که به اطلاعات و مهارت تو نیاز دارند و علاقه دارند که از یک کاربلد اطلاعات بگیرند و آموزش ببینند. پس این فرصت طلایی رو به هیچ وجه از دست نده. تو میتونی یکی از افراد ثروتمند سالهای پیش رو باشی. اگه همین حالا شروع نکنی خیلیا زودتر از تو شروع میکنن و کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه خودشون رو راه اندازی میکنن و تو رو پشت سرشون جا میگذارن.

راه اندازی وبسایت محتوا محور برای کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم

سایت محتوا محور یک ایده بسیار عالیه که میتونه شما رو ثروتمند کنه. شاید براتون سخت باشه که فایل‌های آموزشی بسازید یا اینکه فکر می‌کنید مطلب مهمی‌بلد نیستید تا به دیگران آموزش بدید. بگذارید با این عقیده شما موافق نباشم چون افراد زیادی رو می‌شناسم که همین فکر رو میکردن ولی وقتی کمی‌بیشتر و با دقت تر به خودشون و توانایی‌هاشون فکر کردن تونستن آموزش‌های خیلی خوبی بسازن و اون‌ها رو بفروشند و موفقیت زیادی به دست بیارن.

اما به هر حال اگر  چندان به راه اول علاقه ندارید. یک پیشنهاد خیلی عالی برای شما دارم. شما میتونید یک وبسایت محتوا محور بسازید. محتواهایی رو تولید کنید که افراد زیادی دوست داشته باشند محتواهای شما رو ببینند. این محتواها میتونه در قالب متن باشه، میتونه تصویر و عکس باشه، ویدیو و یا حتی پادکست باشه.

وبسایت‌های زیادی هستند که محتواهای رایگان در فضای اینترنت منتشر می‌کنند فقط به این دلیل که تعداد زیادی کاربر رو به سایت خودشون بکشونند. چرا؟ چون وقتی افراد زیادی از سایت شما دیدن کنند. سایت شما تبدیل به یک رسانه میشه و خیلی از کسب و کارها به سراغ شما میان تا شما در سایتتون برای کسب و کار اون‌ها تبلیغ کنید.

حالا شما میتونید با گرفتن مبلغی که خودتون دوست دارید (هر چقدر سایت قوی تر و موفق تری داشته باشید میتونید از کسب و کارها مبلغ بیشتری بگیرید) ثروتمند بشید. اینطوری ثروتمند شدن خیلی جذابه نه؟ پس چرا معطلی؟ کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه خودت رو همین حالا راه بنداز.

راه اندازی وبسایت همکاری در فروش (Affiliate marketing)

راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی خیلی جذابه چون گستردگی زیادی داره و هر کس میتونه هرطور دوست داره یک کسب و کار اینترنتی برای خودش راه بندازه. برای همین هم هست که راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم اینقدر هیجان انگیز و لذت بخشه. مخصوصا اگه راه‌های مختلفی برای رسیدن به درآمد میلیونی داشته باشه.

بعضی‌ها ذاتا فروشنده ان و از اینکه محصول مشخصی رو به کسی بفروشند احساس لذت می‌کنند. ازطرفی علاقه ای هم به ساخت فایل‌های آموزشی ندارند. از طرفی دوست دارند یک کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه برای خودشون راه بندازند. اینجاست که این راه عالی میتونه دوای درد این افراد باشه و اون‌ها رو هم به ثروت برسونه.

راه اندازی یک وبسایت همکاری در فروش برای خیلی‌ها جذابه. چون:

  • بدون اینکه محصولی برای خودشون داشته باشند میتونند محصول دیگران رو بفروشند و از فروش اون محصول درصدی کمیسیون بگیرند.
  • از اینکه میتونند افراد زیادی رو قانع کنند که از محصولی که اونها پیشنهاد می‌کنند خرید کنند احساس پیروزی و موفقیت می‌کنند.
  • با راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم می‌تونند محصولات چندین میلیونی بفروشند. امکانی که شاید هیچ وقت نمیتونستن در زندگی بدست بیارن.

اگه شما هم جزو این دسته اید، منتظر چی هستید؟ همین حالا شروع کنید. محصولاتی که دوست دارید بفروشید انتخاب کنید. اگه توان این رو دارید که افراد زیادی رو قانع کنید تا اون محصول رو بخرند. همین حالا دست به کار بشین و سایت همکاری در فروش خودتون رو راه اندازی کنید. اگر نمیدونید چطوری باید این کار رو انجام بدید نگران نباشید من در کنارتون هستم تا کمکتون کنم. فقط کافیه رو صفحه پازل کلیک کنی تا بهت بگم چطوری میتونم کمکت کنم.

کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

مهارت‌های مورد نیاز برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه 

برای راه اندازی یکی از این سه تا کسب و کار اینترنتی که سرمایه کمی برای شروع میخوان فقط کافیه سه تا مهارت  بلد باشید. من میتونم این سه تا مهارت رو به طور کامل به شما آموزش بدم و کمکتون کنم که به نتیجه برسید. برای اینکه خیالتون رو در شروع و ادامه کار راحت کنم. یک برنامه ای تنظیم کردم تا درمدت 6 ماه خیالتون راحت باشه که با هر چالشی مواجه شدید من در کنارتون هستم و بهتون کمک می‌کنم تا به موفقیت برسید.

خب این سه تا مهارت چی هستن؟

ساخت یک وبسایت برای راه اندازی کسب و کاراینترنتی با سرمایه کم

برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم باید بلد باشید یک وبسایت بسازید. ساده ترین راه ساخت یک وبسایت از طریق وردپرس هست که من بهتون یاد میدم چطور با ساده ترین راه ممکن یک وبسایت شیک و زیبا با سلیقه خودتون بسازید.

مهارت تولید کردن محتوا

تولید محتوا در هر سایتی جزو ملزومات اون سایته. خوبیش اینه که برای تولید محتوا فقط کافیه یادبگیرید که چطوری اینکارو انجام بدید. بنابراین در این بخش نیازی به سرمایه ندارید. چون برای تولید محتوا نیاز به پرداخت هزینه ندارید و خودتون محتواهای سایتتون رو تولید میکنید. برای این کار فقط کافیه زمان کمی بگذارید و اصول این کار رو آموزش ببینید. چرا میگم زمان کم؟ چون من برنامه ای تنظیم کردم که بتونه در مدت زمان کمی تمام چم و خم کار و بهت یاد بده.

در برنامه ای که تنظیم کردم به طور کامل آموزش دادم که چطور محتوای مورد نیازتون رو تولید کنید. این بخش یکی از بخش‌های مهم راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم هست. چون در واقع سرمایه شما محتواهایی هست که برای سایتتون تولید میکنید و مهم اینه که بتونید به درستی از پس این کار بر بیاید.

مهارت بازاریابی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم

بعد از طراحی سایت و یاد گرفتن تولید محتوا باید بلد باشید چطور محتوای خودتون رو در سایت عرضه کنید. چطور افراد زیادی را قانع کنید که شما حرف مهم، آموزش مطلوب و یا پیشنهاد فوق العاده ای برای اون‌ها دارید.

در حقیقت شما وقتی ثروتمند میشید که بتونید افراد زیادی رو قانع کنید که به شما توجه کنند. به حرف شما گوش کنند. از شما خرید کنند و یا از کسانی که شما به آن‌ها معرفی می‌کنید خریدشون رو انجام بدن.

من اینجام تا به شما کمک کنم دیده بشید و مخاطبتون رو قانع کنید.

حالا باید چکار کنی؟

حالا فقط باید شروع کنی. همین حالا. من بهت یاد دادم چطور بدون داشتن سرمایه زیاد شروع کنی و ثروتمند بشی. تنها کاری که باید انجام بدی اینه که همین حالا شروع کنی. من اینجام تا بهت کمک کنم. فقط کافیه شماره ات رو برای من بفرستی تا باهات تماس بگیرم و بهت بگم قبل از اینکه از خیلی‌ها جا بمونی، یک کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم برای خودت راه بندازی و از ثروتمند شدن لذت ببری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس